FUTBOL
Giriş Tarihi : 07-11-2022 09:58

Spor Toto 1. Lig'de görünüm

Spor Toto 1. Lig'de 12. hafta tamamlandı. Haftayı kayıpsız geçen Eyüpspor, liderliğini sürdürdü

Spor Toto 1. Lig'de görünüm

 


Haftanın son gününde lider Eyüpspor sahasında Altınordu'yu 2-1 mağlup etti. Günün diğer maçlarında Altaş Denizlispor, Tuzlaspor'u 4-3, Yılport Samsunspor da Göztepe'yi 1-0 yendi.

Ligin 12. haftasında yapılan maçlar ve oluşan skorlar şöyle:

Çaykur Rizespor-Erzurumspor FK: 3-1

Bodrumspor-Dyorex Boluspor: 1-0

Manisa FK-Sakaryaspor: 2-1

Yeni Malatyaspor-Gençlerbirliği: 2-2

Adanaspor-Pendikspor: 3-2

Altay-Beyçimento Bandırmaspor: 1-1

Altaş Denizlispor-Tuzlaspor: 4-3

Yılport Samsunspor-Göztepe: 1-0

Eyüpspor-Altınordu: 2-1

- Puan durumu

     O    G    B    M    A    Y    AV    P
1.EYÜPSPOR    12    8    3    1    19    9    10    27
2.BODRUMSPOR    11    6    3    2    22    12    10    21
3.ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ    11    6    3    2    22    16    6    21
4.YILPORT SAMSUNSPOR    12    5    5    2    17    11    6    20
5.DYOREX BOLUSPOR    11    5    4    2    12    7    5    19
6.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ    11    5    4    2    18    17    1    19
7.ÇAYKUR RİZESPOR    11    4    6    1    16    8    8    18
8.PENDİKSPOR FUTBOL    11    5    3    3    14    9    5    18
9.BEYÇİMENTO BANDIRMASPOR    11    3    6    2    12    13    -1    15
10.SAKARYASPOR    12    5    0    7    18    21    -3    15
11.ADANASPOR    12    3    5    4    18    18    0    14
12.GÖZTEPE    11    4    2    5    10    10    0    14
13.TUZLASPOR    11    3    3    5    14    16    -2    12
14.ALTAY    12    2    6    4    9    13    -4    12
15.ALTINORDU    11    3    3    5    12    19    -7    12
16.YENİ MALATYASPOR    12    2    4    6    14    20    -6    10
17.ERZURUMSPOR FK    11    2    4    5    11    17    -6    10
18.GENÇLERBİRLİĞİ    11    1    4    6    13    21    -8    7
19.ALTAŞ DENİZLİSPOR    12    1    2    9    10    24    -14    5
- 13. haftanın programı

12 Kasım Cumartesi:

13.30 Pendikspor-Bodrumspor (Pendik)

16.00 Erzurumspor FK-Adanaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Dyorex Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

13 Kasım Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Manisa FK (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Altınordu-Altay (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Gençlerbirliği-Eyüpspor (Eryaman)

14 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel)

20.00 Sakaryaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Sakarya Atatürk)

AdminAdmin