RİZESPOR
Giriş Tarihi : 01-06-2022 12:23

Selimoğlu: “Başkanımızın Talimatına Göre Hareket Edeceğiz”

12 Haziran’da yapılacak olan olağanüstü genel kurulda yola devam edip etmeyecekleri ile ilgili konuşan Selimoğlu, “Başkanımızdan gelecek talimata göre hareket edeceğiz” dedi

Selimoğlu: “Başkanımızın Talimatına Göre Hareket Edeceğiz”

 

 

Çaykur Rizespor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Selim Selimoğlu, gazetemiz Karadeniz’e özel açıklamalar yaptı. Selimoğlu, olağanüstü genel kurulda yönetimin yoluna devam edip etmeyeceği, teknik direktör Bülent Korkmaz’ın akıbeti ve transfer çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Şuanda Görevimizin Başındayız

12 Haziran’da yapılacak olağanüstü genel kurulda Kulüp Başkanı Tahir Kıran’ın yönetiminde görevlerine devam edip etmeyecekleri konusunda değerlendirmelerde bulunan Selimoğlu, “Şu an görevimizin başındayız. Aksi bir durum yok. Başkanımızdan gelecek talimata göre hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Görüşmeler Devam Ediyor

Teknik direktör Bülent Korkmaz’ın geleceği ile ilgili de açıklamalarda bulunan Selimoğlu, deneyimli teknik adamın 1.5 yıllık sözleşmesinin sezon sonuna kadar devam ettiğini hatırlattı. Transfer çalışmalarına da değinen Selimoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Kadroda düşünülmeyen oyuncuların bazıları gönderildi, bazıları ile de görüşüldü, dönüş bekleniyor. Yeni oyuncularla ilgili de ön görüşmeler yapılıyor.”

 

AdminAdmin