KARADENİZ TAKIMLARI
Giriş Tarihi : 02-03-2023 09:29

Sedece Yönetimle Olmaz. Şehirde Giresunspor' a sahip Çıkmalı

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan keleş, " Takımda olumlu bir hava oldu olmasıda gerekiyordu. Ancak bu sadece yönetimle olacak bir iş değil. Şehir olarak takıma sahip çıkmamız gerekiyor. Destek geldikçe güzel şeyler olacak" dedi

Sedece Yönetimle Olmaz. Şehirde Giresunspor' a sahip Çıkmalı


 

Süper Lig'in 24. haftasında 5 Mart Pazar günü deplasmanda Arabam.com Konyaspor ile karşılaşacak Bitexen Giresunspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, istedikleri oyunu sahaya yansıtıp galip gelmek istediklerini söyledi.

Keleş, Çotanak Spor Kompleksi'ndeki antrenman öncesinde gazetecilere, zorlu süreçten geçtiklerini ancak bu dönemi atlatacaklarını ifade etti.

Kulüp olarak kenetlendiklerini vurgulayan Keleş, güzel günlerin başlayacağını düşündüğünü aktardı.

Keleş, Konyaspor ile oynayacakları maça işaret ederek, "Konyaspor'un da kötü gidişatı var, onlar da kazanmak istiyecekler. Biz de kaybetmemek ve kazanmak adına elimizden geleni yapacağız. Bu zorlu süreçte bizim bir galibiyete, morale ihtiyacımız var. Konya'da kazanacağımızı, istediğimiz oyunla galip geleceğimizi düşünüyorum." dedi.

Hakan Keleş, yönetim değişikliğinin takıma olumlu yansıyıp yansımadığı yönündeki soru üzerine, şu değerlendirmede bulundu:

"Tabii ki olumlu yansıması oldu, olması da gerekiyordu ama sadece yönetimle veya başkanımızla olacak şey değil, şehir olarak takıma sahip çıkmamız gerekiyor. Bu konuda biraz zorluklar çektik ama bundan sonra bu desteği gördüğümüz zaman, oyuncularla beraber moral ve motivasyonumuzu yükselttiğimizde çok iyi işler olacağını düşünüyorum."

AdminAdmin