FUTBOL
Giriş Tarihi : 18-04-2022 22:10

Ronaldo'nun çocukları kim? Ronaldo'nun kaç çocuğu var?

Dünyanın en iyi futbolcularından Cristiano Ronaldo, evlat acısı yaşadı. Portekizli star ve sevgilisi Georgina Rodriguez yaptıkları ortak açıklamayla acı haberi duyurdu. Peki, Ronaldo'nun çocukları kim? Ronaldo'nun kaç çocuğu var? Ronaldo'nun çocukları merak ediliyor.

Ronaldo'nun çocukları kim? Ronaldo'nun kaç çocuğu var?


Cristiano Ronaldo'nun kaç çocuğu var? Dünyanın en iyi futbolcularından Cristiano Ronaldo, evlat acısı yaşadı. Portekizli star ve sevgilisi Georgina Rodriguez yaptıkları ortak açıklamayla acı haberi duyurdu. Peki, Ronaldo'nun çocukları kim? Ronaldo'nun kaç çocuğu var? İşte Ronaldo'nun çocukları...

RONALDO'NUN ÇOCUKLARI
Ronaldo'nun 4 çocuğu bulunmaktadır.

Cristiano Ronaldo JR.
Alana Martina
Mateo Ronaldo
Eva Maria Dos Santos
Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, yeni doğan ikizlerinden birinin vefat ettiğini açıkladı. Erkek evladını kaybettiğini açıklayan Ronaldo'nun acısını sporseverleri derinden etkiledi.

"ÇOK ÜZÜNTÜLÜYÜZ"
Ronaldo'nun Instagram'dan yaptığı açıklamada, "Oğlumuzu maalesef kaybettik. Çok üzüntülüyüz. Bir anne ve bir babanın yaşayabileceği en büyük acı. Kızımızın doğumu bize bir nebze olsun şu an yaşama gücü veriyor. Bebeğimiz, seni daima seveceğiz" ifadeleri yer aldı.

Ronaldo'nun çocukları kim? Ronaldo'nun kaç çocuğu var?

DÜNYAYA İLAN ETMİŞTİ
Cristiano Ronaldo'nun ikiz bebek beklediğini ilan ettiği fotoğraf, Instagram tarihindeki en yüksek beğeni sayısına ulaşmıştı. Ronaldo'nun o paylaşımı 30 milyon beğeni almıştı

AdminAdmin