FUTBOL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 12:26

Menemenspor kenetlendi

Spor Toto 1'inci Lig'de üst üste 3 maçını kazanamayıp düşme hattına yerleşen Nasadoge Menemenspor pazar günü evinde oynayacağı Tuzlaspor maçı öncesi kenetlendi.

Menemenspor kenetlendi

 Teknik direktör Cenk Laleci, 4 final maçlarının kaldığını belirterek, "Artık kayba tahammülümüz yok. Herkes durumun farkında. Biz iyi bir takımız. Maalesef son 3 maçta istemediğimiz sonuçlar aldık. Ancak umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz. 12 puana da talibiz. Kurtuluş bölgesiyle aramızda 2 puanlık fark var. Biz maçlarımızı kazanırsak bu fark kapanır ve öne geçeriz. Çok dikkatli olacağız" diye konuştu. 

Spor Toto 1'inci Lig'de üst üste 3 maçını kazanamayıp düşme hattına yerleşen Nasadoge Menemenspor pazar günü evinde oynayacağı Tuzlaspor maçı öncesi kenetlendi. Teknik direktör Cenk Laleci, 4 final maçlarının kaldığını belirterek, ″Artık kayba tahammülümüz yok. Herkes durumun farkında. Biz iyi bir takımız. Maalesef son 3 maçta istemediğimiz sonuçlar aldık. Ancak umudumuzu asla kaybetmeyeceğiz. 12 puana da talibiz. Kurtuluş bölgesiyle aramızda 2 puanlık fark var. Biz maçlarımızı kazanırsak bu fark kapanır ve öne geçeriz. Çok dikkatli olacağız″ diye konuştu. 

 
 

AdminAdmin