RİZESPOR
Giriş Tarihi : 07-03-2023 07:19

Korkmaz İle Yollar Ayrılacak

Samsunspor yenilgisiyle bardağın taştığı Çaykur Rizespor’ da Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile yollar ayrılıyor

Korkmaz İle Yollar Ayrılacak


 

Çaykur Rizespor da Samsunspor yenilgisi bardağı taşırdı. Ara transfer döneminde alınan 10 oyuncu ile Samsunspor karşısına çıkan yeşil-mavililerde alınan yenilgi şampiyonluk yolunda büyük bir engele neden olmuştu. Deprem nedeniyle lige verilen aradan sonra alınan farklı yenilgi ile Bülent Korkmaz ile yolların ayrılması bekleniyor. Süper lige dönmek için başlanan lige yapılan transferlere rağmen bekleneni veremeyen Atmaca d bu hafta içerisinde olağanüstü durum ilan edilirken, radikal tedbirlerin alınacağı öğrenildi.

Samsunspor yenilgisiyle büyük üzüntü içerisinde olan Rizespor’ da Başkan İbrahim Turgut’  oldukça üzgün. Camiada teknik Direktör değişikliğine gidilmesi konusu konuşulmaya başlandı. Samsunspor maçında yeşil-mavili taraftarların da istifaya çağırdığı Bülent Korkmaz’ ın geleceği bu gün belli olması bekleniyor Yeşil –mavili takımın başkanı ve yöneticileri bu düşüncede olduğu, bu gün yapılacak toplantıda konunun karara bağlanması bekleniyor

Gündemde Üç Hoca Adayı Var

Korkmaz’ın gönderilmesi halinde takımın başına getirilmesi düşünülen isimler de netleşmeye başladı. Yeşil-Mavililerin, Sergen Yalçın, İlhan Palut ve Ömer Erdoğan isimlerini gündeme aldığı konuşuluyor. Bülent Korkmaz konusunun resmileşmesinin ardından Yeşil-Mavili yönetimin vakit kaybetmeden yeni teknik direktörü takımın başına getirmek istediği belirtiliyor. Önümüzdeki hafta sonunu maç oynamadan geçirecek olan Çaykur Rizespor’un 26.haftada Bodrumspor ile oynanacak olan müsabakaya yeni teknik direktörüyle çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor. Sergen Yalçın, İlhan Palut ve Ömer Erdoğan isimlerinden biriyle anlaşılamaması halinde diğer alternatif isimlerle masaya oturulacak.

AdminAdmin