RİZESPOR
Giriş Tarihi : 15-03-2023 09:44   Güncelleme : 15-03-2023 11:07

Kim İstifa Etti Ki?

'Mustafa Kemal'in Askerleriyiz' HAFTA SONU Bodrum’da oynanan Bodrumspor – Ç.Rizespor maçında deplasman tribününü dolduran yeşil – mavili taraftarlarının hep bir ağızdan söyledikleri 'Mustafa Kemal'in Askerleriyiz' tezahüratları maçta damgasını vurdu.

Kim İstifa Etti Ki?

Kaynak: Selim DENİZALP

Ev sahibi Bodrumspor taraftarları önce şaşkınlıkla yapılan bu sesli tezahüratı izledikten kısa bir süre sonra yeşil – mavili taraftarlara eşlik ettikleri gözlendi.

 Kim İstifa Etti Ki

 Öte yandan maçta 1 – 0 geriye düşen Ç.Rizespor’da teknik direktör Bülent Korkmaz’a yönelik Rizespor taraftarlarının istifa sesleri karşısında ev sahibi Bodrum taraftarının verdiği cevap şaşkınlık yarattı. Rizespor tribünlerinden “ Bülent İstifa, Bülent İstifa “ tezahüratı sonrası ev sahibi Bodrum taraftarı “ Büyük kaptan Bülent, Büyük kaptan Bülent “ ve “ ülkede kim istifa etti, büyük kaptan Bülent istifa etsin “  sözleri ile karşılık bulmuştu.

 Korkmaz, Nefes Aldı!

 Ç.Rizespor teknik direktörü Bülent Korkmaz, son oynanan Bodrumspor maçında alınan üç puan ile nefes aldı. Haftalardır camiada tartışılan tecrübeli teknik adamın imdadına bir kez daha Ege takımı yetişti.  Hatırlanacağı gibi ligin ilk yarısında Rize’de oynanan Bodrumspor maçı öncesinde de Bülent Korkmaz’ın istifası gündeme gelmiş, o maç sonunda yeşil – mavili takım aldığı 2 – 0 lık net skor ile Bülent Korkmaz’ın istifa tartışması rafa kalkmıştı.  Son haftalarda yeniden gündeme gelen teknik direktör Bülent Korkmaz’ın istifa söylentileri bir kez daha Bodrumspor galibiyeti ile şimdilik sonlanırken, Rizespor taraftarının cumartesi günü Altay iç saha maçında Bülent Korkmaz’a nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor.

 Taraftar Trabzon’a Çıkarma Yapıyordu!

Öte yandan Bodrumspor maçı sonrası Rizeli taraftarlar Bülent Korkmaz’ı istifaya davet etmek için Rize’den Trabzon Hava Limanına çıkarma yapacakları biliniyordu.  Maç sonu İzmir’den hava yolu ile Trabzon’a uçan kafilede teknik patron Korkmaz’a yönelik istifa seslerini Trabzon hava limanında duyurmak isteyen binlerce yeşil – mavili taraftar, takımın son dakikalar içinde art arda bulduğu goller ve maç sonu alınan 2 – 1 lik galibiyet sonrası bu  eylemden vazgeçtikleri öğrenildi. 

AdminAdmin