KARADENİZ TAKIMLARI
Giriş Tarihi : 11-02-2023 11:31

Giresunspor’da Gergin Bekleyiş

Genel Kurula sayılı günler kala, Giresunspor Başkanlığı için anılan isimler henüz adaylıklarını resmi olarak açıklamadı. Bu durum yeşil-beyazlı camiada tedirginliğe neden oldu.

 Giresunspor’da Gergin Bekleyiş

 

Giresunspor Kulübü, 18-25 Şubat tarihleri arasında yapacağı olağanüstü seçimli genel kurul öncesi geri sayıma geçti Genel kurula sayılı günler kala, Giresunspor başkanlığı için anılan isimler henüz adaylıklarını resmi olarak açıklamazken, bu durum camia içerisinde tedirginliğe yol açtı. Yaşanan sessizlik taraftarları da endişelendirirken, genel kurula liste çıkarmayabileceği konuşuluyor. Kimin yada kimlerin aday olacağı ise merakla bekleniyor.

Genel Kurul kararının alınmasının ardından başkanlığa ismi geçen Lokman çağrıcı, süreci yakından takıp ettiklerini, her zaman bu kulübün emrinde olduğunu söylemişti. Mevcut Başkan hakan Karaahmetoğlu liste çalışmaları yaptığı ve aday olacağı iddia edildi. Öte yandan 18 Şubat’ ta çoğunluk sağlanamadığı takdirde genel kurul ikinci toplantısı çoğunluk aranmaksızın 25 Şubat 2023 Cumartesi günü aynı gün ve aynı saatte yapılacak

 

 

 

AdminAdmin