KARADENİZ TAKIMLARI
Giriş Tarihi : 26-09-2022 09:11

Giresunspor’ da Hakan Hoca’dan Operasyon

Süper ligin geride kalan 7 haftalık bölümünde 7 puan toplayan Giresunspor’ da teknik Direktör hakan keleş, takım içinde değişikliklere gidiyor. Deneyimli çalıştırıcının Alanyaspor sınavında Vukan Savicevic’ i kulübeye çekeceği, yerine Görkem Sağlam’ı oynatacağı öğrenildi. Murat Cem’ in yerine de Canpuzano’ nın forma giymesi bekleniyor

Giresunspor’ da Hakan Hoca’dan Operasyon

 

Milli arayı Kayseri’de 10 gün kamp yaparak değerlendiren Giresunspor’ da kamp yaparak değerlendiren Giresunspor’ da Teknik Direktör Hakan Keleş’ in kafasındaki ideal 11’ i oluşturmaya başladı. Deneyimli teknik adamın 2 Ekim Pazar günü Alanyaspor deplasmanında oynanacak karşılaşmada ilk 11 tercihleri belli olmaya başladı. Tecrübeli hocanın Vukan Savicevic’ i kenara çekerek, yerine Görkem Sağlam’ ı 11’e sürmesi bekleniyor. Savicevic’ in kendini toparlayana kadar hamle oyuncusu olarak değerlendirecek.

Hakan Keleş’ in büyük beklentiler içinde Trabzonspor’ dan kiralık olarak aldığı Murat cem Akpınar ise oynanan 6 karşılaşmada beklentilerin çok altına kaldı. Hakan Hoca bu gelişme üzerine Murat Cem’i kenara çekip formayı yeni transferlerden Jorman Canpuzano’ ya vermişti. Hakan keleş orta sahada Robert Mejia’ nın yanına Canpuzano’ yu kullanacağı öğrenilirken, 26 yaşındaki oyuncunun antreman performansının da son derece iyi olduğu gelen bilgiler arasında.

AdminAdmin