KARADENİZ TAKIMLARI
Giriş Tarihi : 01-03-2023 10:41

Giresunspor’ da Alkışlar Yamak’a

Eski başkan Hakan Karaahmet’ in oyunculara söz verdiği primi ödemediği ortaya çıktı. Bu prim ise yeni başkan Nahid Ramazan Yamak tarafından oyuncuların hesaplarına yatırıldı.

Giresunspor’ da Alkışlar Yamak’a

 

Süper ligde sıkıntılı günler geçiren Giresunspor’ da önceki gün flaş bir gelişme yaşandı 25 Şubat Cumartesi günü yapılan olağanüstü genel kurulda başkanlığa seçilen Nahid Ramazan Yamak, futbolculara jest yaptı. Eski başkan hakan Karaahmet’ in futbolculara verdiği prim sözünü yerine getirmeden yönetimi Yamak’a devrettiği ortaya çıktı. Yeni Başkan Yamak, erteleme maçı Kayserispor maçından önce bu primi ödeyeceği sözünü vermişti.

Başkan yamak’ ın oyunculara verdiği sözü yerine getirdiği ve Kayserispor maçının hemen ardından futbolcuların hesaplarına 50 şer bin lira yatırdığı öğrenildi. Kayserispor maçı kazanılsaydı oyuncular 30 bin lira daha prim alacaktı. Bu arada Başkan Nahid Yamak, açıl ödemeler için en az 20-25milyon lira toplaması gerektiğini yönetim kuruluyla paylaştı. Her yöneticiden 2 milyon lira destek isteyen Başkan yamak’ ın kendisine ait cipini 5 milyon liraya satıp kulübe bağışladığı öğrenildi

AdminAdmin