RİZE'DE AMATÖR
Giriş Tarihi : 28-02-2023 08:35

Fındıklı Belediyespor Kadın Futbol Takımı Kuruyor

Fındıklı Belediye Spor Kulübü Kadın Futbol takımı kuruyor.

Fındıklı Belediyespor Kadın Futbol Takımı Kuruyor


 

Kulüpler Birliği'nden protesto açıklaması geldi! ''Futbolseverler açısından da stadyumlar dil, din, ırk, siyasi görüş ayrımının yapılmadığı...''
 

Fındıklı Belediyesi'nin spora yönelik yatırımları sürüyor. İlçenin sportif anlamda gelişmesi anlamında önemli çalışma ve projelere imza atan Fındıklı Belediyesi ilçede kadın futbol takımının kurulması konusunda kolları sıvadı.     

Fındıklı Belediyesi Sosyal medya hesabından duyururarak:" İlçemizde düzenlenen ‘Herkes İçin Futbol Şenliği’ ile birlikte futbola karşı ilgi duymaya başlayan genç kız öğrencilerimizin belediyemizi ziyaret ederek kız futbol takımı talebinde bulunmasının ardından Belediye başkanımız ve Fındıklı Belediyespor kulübümüz bu isteği yerine getirmek için adım attı. İlk aşamada 12-13-14 yaş grubu ile başlayacak olan okul, önümüzdeki yıl daha alt yaş gruplarını da kapsayacak. Kızlarımıza futbol eğitimini, eski Fındıklıspor oyuncusu, Fındıklılı hemşerimiz, UEFA ödüllü teknik direktör, beden eğitimi öğretmeni Fikret Kadığlu verecektir.Bu yaş grubunda ücretsiz kız futbol okuluna katılmak isteyen gençlerimizi bekliyoruz." denildi.

AdminAdmin