VOLEYBOL
Giriş Tarihi : 01-05-2022 11:19

Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası, final müsabakası ile sona erdi

Osmaniye'de ev kadınları ve çalışan kadınların katılımıyla düzenlenen 'Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası' sona erdi. Müsabakanın galibi Gökkuşağı takımı oldu. 4 grupta 20 takım ve 225 sporcunun katılımı ile Tosyalı Spor Salonu'nda oynanan 'Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası'nın final maçını Vali Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Baro Başkanı İbrahim Halil Yavuzdoğan, Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ve sporseverler izledi

 Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası, final müsabakası ile sona erdi

 

OSMANİYE'de ev kadınları ve çalışan kadınların katılımıyla düzenlenen 'Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası' sona erdi. Müsabakanın galibi Gökkuşağı takımı oldu. 
4 grupta 20 takım ve 225 sporcunun katılımı ile Tosyalı Spor Salonu'nda oynanan 'Evinin Sultanları Voleybol Turnuvası'nın final maçını Vali Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, Baro Başkanı İbrahim Halil Yavuzdoğan, Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ve sporseverler izledi.
Baro ve Gökkuşağı takımları arasında gerçekleşen müsabakanın galibi Gükkuşağı takımı oldu. Vali Erdinç Yılmaz, turnuvanın birincisi Gökkuşağı takımı oyuncularına kupa, madalya ve başarı belgelerini takdim ederek oyuncuları tebrik etti. Turnuvada ikinci olan Baro takımına Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, üçüncü olan Samet Aybaba Spor Lisesi takımına Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, dördüncü olan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü takımına İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice kupa, madalya ve başarı belgelerini verdi.
Vali Erdinç Yılmaz, turnuvanın düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

AdminAdmin