RİZESPOR
Giriş Tarihi : 24-02-2023 00:00

Çaykur Rizespor Maçı Öncesi Samsun’dan Acı İtiraf!

5 Martta oynanacak Samsunspor- Çaykur Rizespor maçının oynanacağı stattaki kriz devam ederken, stada çalışan işçilerden birinden acı itiraf geldi.

Çaykur Rizespor Maçı Öncesi Samsun’dan Acı İtiraf!

Samsun 19mayıs stadının yapımında çalıştığını öne süren işçi, paylaştığı videoda kolon hileleri yaptıklarını itiraf etti. Aynı işçi yaptığı paylaşımda kan donduracak ifadeler kullandı. Kolonları haritacının değil, kendi belirledikleri şekilde yaptıklarını ileri süren işçinin sözleri şoke etti. Statta çalışan işçi, “Kolonu kaçırdık diyelim, üst katlarda da kolonu düzeltemiyoruz. Kırmızı nokta ile belirlenen noktaları düzeltiyoruz. Hatta Samsun 19 Mayıs stadyumunda da benim eserlerim var. Haritacı geldi, kırmızı noktaları verdi Hemen noktaları sokup yan tarafa ekledik” dedi

Stattaki çatlaklarla ilgili bir açıklama yapan samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, AFAT, Çevre Şehircilik ve GSGM yetkilileri tarafından incelemeler yapıldığını bildirmişti. Feyzullah Dereci’ nin bu açıklamalarının külleri soğumadan sosyal medyada ortaya çıkan bir video izleyenleri şoke etti.

AdminAdmin