RİZESPOR
Giriş Tarihi : 11-02-2023 11:50

Bolasie ve Miya’ dan Deprem Çağrısı

Çaykur Rizespor’ un yabancı oyuncuları Yannick Bolasie ve Farouk Miya, birer açıklama yaparak depremzedeler için çağrıda bulundular.

Bolasie ve Miya’ dan Deprem Çağrısı

 


Çaykur Rizespor’ un 33 yaşındaki forvet oyuncusu Yannick Bolasie, yaşanan deprem felaketi için herkesten destek istedi. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Yannick Bolasie, “ kalbim sevdiklerini kaybeden ve etkilenen tüm insanlara. Böyle zamanlarda birlik-beraberlik daima doğru olacaktır. Lütfen yardım etmeye elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edelim. Hatta fazlasını yapalım” isteğinde bulundu.

Atmaca’ nın Ugandalı kanat oyuncusu Farouk Miya, depremde hayatını kaybedeler için çok üzgün olduğunu dile getirdi. Ülkesinin basınına konuşan ve Türkiye’ deki depremin boyutlarını anlatan Farouk Miya, “Gün boyu televizyonda yaşam mücadelesi veren insanların görüntülerini izliyor. Gerçekten çok acı bir durum var ortada. Rize’ de ve Türkiye’ nin her noktasından yardımlar yapılıyor. Bizlerde bu konuda elimizden geleni yapmalıyız. Buna benzer durum Lviv’ de oynarken Ukrayna’ da yaşadım. Çok zor anlardı benim için” ifadelerini kullandı

AdminAdmin