RİZESPOR
Giriş Tarihi : 06-06-2022 23:18

Bolasie Türk Yıldızlara Övgüler Yağdırdı

Çaykur Rizespor’a sezon başı transfer edilen Yannick Bolasie sosyal medya hesabından Türk yıldızları Uğurcan, Altay, Arda, Ferdi, Terim’ e övgü yağdırdı

Bolasie Türk Yıldızlara Övgüler Yağdırdı


 

Çaykur Rizespor'un yıldızı Yannick Bolasie kendisine sosyal medyadan gelen sorulara yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu, Uğurcan Çakır, Altay Bayındır, Arda Güler, Ferdi Kadıoğlu ve Fatih Terim'e övgüler yağdırdı.

Sezon başında İngiliz ekibi Everton' dan, Çaykur Rizespor 'a transfer olan ancak Karadeniz ekibinin küme düşmesine engel olamayan Yannick Bolasie kişisel sosyal medya hesabından futbolseverlerin sorularını yanıtladı.


 
Bir kullanıcı 'Uğurcan mı, Altay mı?' diye sorarken, Demokratik Kongolu futbolcu, "Kardeş karşılaştırmanın anlamı yok. İkisi de en iyi oyuncular, orada yüksek seviyede devam ederlerse milli takım ve kulüpler için harika olacak" dedi. Ayriyeten bir başka taraftarın, 'Uğurcan sence kaç milyon Euro?' sorusuna da Bolasie, "Bunu bilmiyorum ama bu oyuncu kimde varsa takım çok şanslı. Bu sezon gördüğüm kurtarışlar, kupayı kazanmasında büyük etken. Harika kaleci" ifadelerini kullandı.


 
' Fenerbahçe 'nin genç futbolcusu Arda Güler için ne düşünüyorsun?' sorusu için de yıldız futbolcu, "O çok özel bir oyuncu, umarım gelişmeye devam edebilir. Ayrıca Ferdi bir süper star" cevabını verdi. 33 yaşındaki futbolcu, 'Fatih Terim hayranı mısın?' sorusuna da, "Büyük büyük efsane" dedi.

AdminAdmin