KARADENİZ TAKIMLARI
Giriş Tarihi : 12-02-2023 09:13

Alexis Perez Dubai’ ye Satılıyor

Yeşil-beyazlı takımın savunmadaki en önemli isimlerinden biri olan stoper Alexis Perez için yönetim Dubai’ den önemli bir ekiple masaya oturdu. 28 yaşındaki Kolombiya’ lı savunmacının da yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle bu transfere sıcak baktığı belirtildi

Alexis Perez Dubai’ ye Satılıyor

 

Transfer tahtası kapalı olduğu için kadrosuna takviye yapamayan süper lig ekibi Giresunspor’ da önemli bir isimle yollar ayrılacak gibi gözüküyor. Yeşil beyazlı yönetim, takımın savunmadaki emniyet supabı olan stoper Alexis Perez için Dubai ekibi ile pazarlık masasına oturdu. Yapılan görüşmelerin olumlu seyrettiği ve bu transferin kısa süre içerisinde resmileşeceği öğrenildi.

28 yaşındaki Kolombiya’ lı stoperin yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle takımdan ayrılmak istediği ifade edildi. Bu sezon toplam 20 maçta sahaya çıkan Perez 728 dakika sahada kaldı. Bu arada Perez’ in yanı sıra stoper Faustin Senghor’ a teklif geldiği, yönetimin Senegalli savunmacıyı göndermeye sıcak baktığı ifade edildi. Senegalli savunmacı bu sezon sadece 5 maçta 66 dakika süre aldı.

AdminAdmin