KARADENİZ TAKIMLARI
Giriş Tarihi : 10-03-2023 09:33

Abdulah Avcı'nın yerine kim gelecek? İşte ilk adaylar

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın istifa etmesinin ardından yerine gelecek isim merak konusu oldu.

Abdulah Avcı'nın yerine kim gelecek? İşte ilk adaylar

 

Bordo mavililerin teknik direktörü Abdullah Avcı, istifa kararı alırken, asbaşkan Ertuğrul Doğan da başkanlık için adaylığını resmen açıkladı. Tüm bu gelişmeler devam ederken, Abdullah Avcı'nın yerine gelecek isim merak konusu oldu. İşte masadaki isimler...

Ahmet Ağaoğlu Kararını Açıklamıştı

Trabzonspor'da 5 yıldır başkanlık yapan Ahmet Ağaoğlu görevinden istifa etmişti. Geçen sezonu şampiyon tamamlayan bordo mavili takımda Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulu, takımın kötü gidişatı ve mali problemler nedeniyle olağanüstü kongreye gitme kararı aldı. Ağaoğlu sonrası yeni başkanlık için tek aday Ertuğrul Doğan. Mevcut yönetimde ikinci başkan olan Doğan'ın 19 Mart'ta yapılacak olağanüstü genel kurula tek aday olarak girecek.

Asbaşkan Ertuğrul Doğan da Trabzonspor Başkanlığı için yaptığı açıklama ile adaylığını resmen açıkladı. Trabzonspor'da geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun ardından teknik direktörü Abdullah Avcı da yeni yönetimin önünü açmak için görevi bıraktı.

Avcı'dan Açıklama Geldi

Sosyal medya hesabından Trabzonspor'a ve Trabzon halkına veda eden Abdullah Avcı, "Çok sevdiğim Trabzonspor'a ve bu güzel şehrin güzel insanlarına, hiçbir maddi talebim olmadan koşulsuz, beklentisiz hoşça kal deme vakti geldi. Hakkınızı helal edin." şeklinde açıklamada bulundu. Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın istifa kararı sonrası tazminat talebi olmazken, sezon sonuna kadar olan alacaklarının kendisine verileceği öğrenildi. Abdullah Avcı Trabzonspor'un başında 116 maça çıktı. 59 yaşındaki çalıştırıcı bu maçlarda 1.93 puan ortalaması tutturdu.

Adaylar Belli Oldu

Tüm bu gelişmeler devam ederken, Abdullah Avcı'nın yerine gelecek isim merak konusu oldu. Abdullah Avcı’ nın yerine gelecek ilk aday sergen yalçın. Diğer adaylar İlhan Palut, Hikmet Karaman, Sami Uğurlu, Ünal Karaman

AdminAdmin