Spor 53 – Rizespor, Trabzonspor, Samsunspor, Orduspır, Giresunspor, Artvinspor, Pazarspor

Balta’nın İddiaları Gerçek Dişidir

Balta’nın İddiaları Gerçek Dişidir
136 views
03 Haziran 2021 - 21:01

 

Pazarspor ’un 19 Haziran’da yapılacak olağan kongresinde başkan adayı Av. İhsan Şafak Balta’nın iddialarına Başkan Mustafa Taşkın cevap verdi

 

Başkan Taşkın 19 Haziran 2021 günü olağan seçimli genel kurulu icra edileceğini kaydederek, “Bu olağan genel kurulda; halen kulüp başkanlığını yürüten şahsımla birlikte, Sayın Şafak Balta Pazarspor Kulübünün yönetimine talip olmuştur. Pazarspor yönetimine ciddi adayların çıkması, rekabeti üst seviyeye çıkaracaktır. Bu rekabetin doğmasında, yönetim kurulumuzun Pazarspor’ u 2. Lige yükselten ve Kovit sürecine rağmen 2. Ligde kalıcı olmasını sağlayan başarısının adaylar açısından cazibe noktası oluşturduğu açıktır. Zira bu başarılardan önce; elini taşın altına koymaktan kaçınanların, yönetimde bulunurken, en ufak olumsuzlukta kaçanların varlığını bu kulüp görmüş ve teşhis etmiştir” dedi.

Başkan Taşkın, Birçok büyük bütçeli il ve sponsor takımlarının çok büyük sermayelerle elde edemediği başarıları kendilerinin elde ettiğini savunarak, “Bütçeleri, kulübümüz bütçelerinin en az 3 katı olan takımlarla yaptığımız mücadelelerden çıkarak 2. Lige yükseldiğimiz tüm Pazarlıların bilincindedir. 2. Ligdeki mücadelemiz Pazarımıza yakışır seviyede seyretmiş ve ilk yıl için amaç edindiğimiz ligde kalıcı olmakla başlayacak başarı serüveninin ilk taşını döşemiştir. Yönetimimiz, tüm zor koşullara karşın, Pazarspor’ a olan aşkı ile fedakârca çalışarak bu başarılara nail olmuştur. Sayın Şafak Balta; 01.06.2021 tarihinde Pazar Genç FM de yayınladığı “Halka sesleniş” isimli bildiride; Pazarspor’ a üye olarak katılanların kongreye ve mensubiyet hissiyatına gölge düşürmüştür. 2021 yılına ait tüzükte yer alan %5’lik oranın aşıldığı, konuyu muhatapları ile 3 kez görüştüğünü, seçim kaygısı ile üye kaydının yapılmasının Pazarspor temellerine dinamit koymak olduğu şeklinde bir açıklamada bulunmuştur. Bu açıklamaları üzüntüyle izlemiş bulunmaktayız. Öncelikle, seçim kaygısı ile üye kaydı yapıldığı şeklindeki iddia tümüyle gerçek dışı, izandan yoksun bir iddiadır. Sayın Şafak Baltanın seçimi kazanacağına bu kadar muhakkak gözle baktığı yerde; sistematik bir şekilde Pazarspor’ a üye olanlar üzerinden kara bir propaganda yapmaya çalışması, kötü bir algı operasyonudur. Pazarspor’ a üye olanlar, yönetim kurulumuzun üye olmasında sıkıntı görmediği Pazarlı hemşerilerimizdirler. Bu kişilere yönelik, onların oy vermek üzere üye edildiği şeklindeki iddia, yönetimimize olduğu kadar, bu üyelerimize yönelmiş haksız ve üzücü bir ithamdır. Bir üyenin kime oy vereceği bilinemeyeceği gibi, bunun garantisinin de olmayacağı açıktır. Nitekim bu üyelerin hepsine ulaşan Şafak Balta, kendilerine oy vermelerini isteyebilmiştir. Önce, kulübe üye olanlar üzerinden yürütülen bu kara propagandanın, seçimden sonra bağımsız denetçilerle kulübün hesaplarının incelemeye alınacağı şeklinde örtülü tehdit şeklinde öne sürüldüğü görülmektedir. Pazarspor yönetimi olarak, şahsımın ve yönetim kurulumuzun veremeyeceği hiçbir hesap yoktur. Bu kulüp için kulübün başarısından başka hiçbir beklentileri olmadan elini taşın altına koyan yönetimimizin, mali ve hukuki tehditlerle yılacağını düşünmenin büyük bir aczi yet olduğunu açıkça söylemekteyiz” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

hack forum warez webmaster forumu hack haber hack forum hack forum